Yeşilyurt Böcek İlaçlama

Yeşilyurt ilaçlama servisi olarak, Yeşilyurt semtinde meydana gelen haşere problemlerine karşı kalıcı çözümlerle ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

İNSAN SAĞLIĞINA ZARAR VEREN HAŞERELER HANGİLERİDİR?

Yaşam sürdüğümüz alanlarda yer alan tüm haşere ve fareler insan sağlığına zarar vermektedir. Geçmiş yıllarda çok sayıda insan haşere ve farelerden bulaşan mikrop ve virüsler nedeniyle, verem humma, sıtma gibi hastalıklar nedeniyle hayatını kaybetmiştir.

BÖCEK İLAÇLAMA NEDİR?

Ev, işyeri, apartman, depo, okul, fabrika, bahçe, park gibi açık ve kapalı alanlara yerleşerek insan ve çevre sağlığına zarar veren böceklerden kısa sürede kurtulmak için yapılan uygulamalardır. Günümüzde gelişmiş teknolojik cihazlar ve üretilen kaliteli ilaçlar sayesinde böcek ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamaları güvenilir ve pratik yöntemlerle uygulanmaktadır.

Böcek ve farelere karşı kullanılan ilaçlama yöntemleri;

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • ULV ilaçlama

PROFESYONEL İLAÇLAMA HİZMETİ ALMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

Hizmet alacağınız firmanın sahip olduğu özellikleri araştırmanız çok önemlidir. Günümüzde Sağlık Bakanlığı’ndan onayı bulunmadan, kalitesiz kimyasal ilaçlarla hizmet veren kuruluşlar bulunmaktadır. Bu kişiler ortamda var olan haşere ve fareleri etkisiz hale getirmedikleri gibi insan sağlığını hiçe sayarak ciddi sağlık problemlerinin yaşanmasına neden olurlar.

Yeşilyurt böcek ilaçlama firması olarak, Sağlık Bakanlığı’ndan gereken bütün onaylara sahip yasal bir kuruluş olarak hizmet vermekteyiz. Çalışmalarımızı sürdürürken önceliğimiz daima insan ve çevre sağlığını ön planda tutarak hizmet vermektir.

Kullanmış olduğumuz ilaçlar insan ve çevre sağlığına dost olup haşere ve fareler üzerinde kısa sürede etkisini göstermektedir. Alanında uzman ilaçlama personellerimiz ilaçlama öncesi ve sonrasında sizleri mutlaka bilgilendirmektedir.

Yeşilyurt böcek ilaçlama şirketinden Hizmet almak istediğiniz takdirde 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir