Şirinyer Böcek İlaçlama

Şirinyer böcek ilaçlama şirketi olarak, Şirinyer bölgesinde yer alan tüm bölgelere böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır.

Böcek ve fare sorunları daha çok yeşillik alanların yoğun olduğu alanlarda görülmektedir. Şirinyer  civarında yeşillik alanların yoğun olması böcek ve fare problemlerini beraberinde getirmektedir. Böcekler dış ortamdan yaşam alanlarımıza girerek gizlenir ve yuva yaparlar. Bu canlılar bulunduğu alana ortama kısa zamanda adapte olarak yaşayabilen canlılardır. Çoğu haşere ve fare türü insanların gıdalarıyla beslenmektedir.

Şirinyer  böcek ilaçlama şirketi, yaşam sürdüğünüz alanlara yuva yapan tüm böcek ve fare türleriyle mücadele ederek kesin çözümlere ulaşmaktadır.

Haşere ve böceklere karşı kullanmış olduğumuz ilaçlama yöntemleri;

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları

 

Şirinyer böcek ilaçlama şirketi olarak en yoğun ilaçlama yaptığımız böcek ve fare türleri;

Kalorifer böceği, tahtakurusu, çıyan, tahtakurdu, akrep, yılan, bit, pire, hamam böceği, kene, kertenkele, kakalak, mite, halı böceği, tespih böceği, deri böceği, güve, sivrisinek, karasinek, örümcek, karınca, salyangoz, kırkayak Lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, tarla faresi, pamuk faresi…

Şirinyer böcek ilaçlama şirketi olarak uygulamış olduğumuz tüm ilaçlar ve ilaçlama cihazları en kaliteli ürünlerdir. İlaçlarımızın hepsinde TSE damgası bulunmaktadır. Firmamız Sağlık Bakanlığı’ndan gereken tüm onaylı belgelere sahip yasal bir kuruluştur.

İlaçlama hizmeti almak istediğiniz takdirde günün 24 saati hizmet sunan müşteri temsilcilerimize ulaşarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*