Şirinevler Böcek İlaçlama

Şirinevler Böcek İlaçlama
Şirinevler Böcek İlaçlama

Şirinevler, Bahçelievler ilçesine bağlı bir semttir. İstanbul’un diğer semtlerinde olduğu gibi bu semtte de insanlar böcekler ve kemirgenlerle sorunlar yaşamaktadır.

Böcekler hızlı hareket eden canlılar oldukları için onlarla başa çıkmak zordur. Kuytu köşe alanlara girerek hızla çoğalmaktadırlar.

Doğada insan tek başına değildir. Türlü canlılar ve mikroorganizmalar varlığını sürdürür. İnsan yaşamı oldukça hassastır. Korunma ve barınma ihtiyacı temel konulardandır. İnsanlar doğada diğer yabanıllarla aynı anda yaşayamaz, böcekler kemirgenler sürüngenler insan yaşamına tehlike arz eder. Bu sebepler göz önüne alındığında ilaçlama konusunun ne denli önemli olduğu gözler önüne serilir. Böcek ilaçlama yapacak firma bakanlık onaylı ve tüm izinlerinin alınmış olması gerekmektedir. Firmamız tüm hassasiyetleri göze alıp ilaçlama hizmetini sorunsuz ve en hızlı şekilde gerçekleştirmektedir. Deneyimli ekibi uzun yıllara varan tecrübeleri ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Böcek ve haşere hizmetinde en ekonomik ve sabit fiyatlarla rakiplerinden ayrılan firmamız böcek sorunundan sizleri kesin bir şekilde kurtarır.

Fark edilmeyen böcekler, haşereler ve kemirgenler sağlık problemlerinin yaşanmasına yol açmaktadır. Bu canlılarla bireysel imkânlarla mücadele etmek sonuç vermeyecektir. Profesyonel ilaçlama firmalarından yardım almak en doğru tercih olacaktır.

-İlaçlama Firmalarında Dikkat Edilmesi Gereken Nitelikler

 • İlaçlama yapacak olan firmaların Sağlık Bakanlığı onaylı ruhsatı olmalıdır.
 • Şirketlerin kullandığı ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylı olup insan sağlığına etkisi olmayan ilaçlar olmalıdır.
 • Böcek ilaçlama firmalarının personelleri ilaçlama konusunda gereken tüm eğitimleri almış olmalıdır.
 • İlaçlama şirketleri ilaçlamanın öncesinde ve sonrasında müşterilerine alınacak tedbirler konusunda bilgi vermelidir.
 • İlaçlama bittikten sonra müşteriye gereken tüm yasal evraklar verilmelidir.

-Neden Şirinevler Böcek İlaçlama

 • Şirinevler böcek ilaçlama servisi insanların yaşadığı her alanda açık veya kapalı ayırt etmeksizin böcekler, haşereler ve kemirgenlerle mücadele etmektedir.
 • Kaliteli ve insan sağlığı için tehdit oluşturmayan ilaçlar kullanarak kalıcı çözümler sunmaktayız.
 • Şirinevler ilaçlama şirketimizin Sağlık Bakanlığı onaylı çalışma ruhsatı bulunmaktadır.
 • Kullandığımız ilaçlar böcekler ve kemirgenler üzerinde son derece etkili olan kaliteli ilaçlardır.
 • Bünyemizde bulunan personellerimiz gerekli eğitimlerden geçerek, sınava tabii tutulmuş kişilerdir. Böylece bilinçli olarak yaptığımız ilaçlama hizmetleri kesin çözüm odaklıdır.
 • Amacımız doğru ilaçlama yöntemleri ile insan sağlığını tüm zararlı böcek türlerinden koruyarak hijyenik ortamların oluşmasına vesile olmaktır.

Sizlerde sağlığınız için tehdit oluşturan böcek, haşere ve kemirgen türlerinden kalıcı sonuçlarla kurtulmak istiyorsanız Şirinevler böcek ilaçlama servisinin danışma hattını arayarak profesyonel destek alabilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir