Selçuk Böcek İlaçlama

Selçuk Böcek İlaçlama kocaman bir tarihi olan ve İzmir’in en yeşil ilçelerinden biri olan Selçuk’ta faaliyetlerine devam eden bir firmadır. Yemyeşil doğası ve ismi gibi şirin olan Şirince köyüyle, Efes antik kentiyle, yedi uyuyanlar mağarası ve Artemis antik tapınağıyla oldukça fazla turistin büyük ilgisini çekmektedir. Ormanların oldukça yoğun olduğu Selçuk’ta böcek, haşere, kemirgen popülasyonunun da olması çok normal bir olaydır. Tabi insanlara yakın hatta çoğu yerde iç içe yaşayan böcek, haşere ve kemirgenleri Selçuk böcek ilaçlama hizmeti sayesinde en azından evinizden/ofisinizden, hizmet verdiğiniz otel, motel, pansiyon gibi alanlardan uzak tutmanız mümkündür.

Selçuk Böcek İlaçlama Fiyatları

Selçuk Böcek İlaçlama Fiyatları ilaçlamalar genellikle açık alanlara yapıldığı için değişmektedir. Açık alanlarda çoğunlukla sıvı ilaçlama yöntemi uygulanmaktadır. Uygulanan bu sıvı ilaçlama yöntemi oldukça meşakkatli bir yöntemdir. Yapacak olan kişi ya da kişilerin   Selçuk böcek ilaçlama firmasının otel, motel, pansiyon, apart, kamp alanı, bungalov gibi yerlere de hizmeti bulunmaktadır. Bu tür alanlarda fiyatlama hesabı metrekare başına yapılmaktadır. Tabi İlaçlama fiyatına etki eden başka faktörlerde vardır. Bunlardan ikincisi ilaçlama yapılacak olan böcek, haşere ve kemirgenin ortamdaki yoğunluğudur. Ortamda ne kadar çok böcek varsa ve ne kadar çok farklı çeşitte böcek varsa bu fiyatlara etki etmektedir. Üçüncü olarak da ilaçlama yapılacak cihaz ve ilaçlama da kullanılacak kimyasal miktarı yine fiyatlandırmaya etki etmektedir.

Akrep İlaçlama

Akrep İlaçlama mutlaka profesyonellerin yapması gereken bir uygulamadır. Zira  böcek türleri arasında en öldürücü böcekler sıralamasında ilk sıralarda olan akrepler bir hayli tehlikeli canlılardır. Hatta soktukları zaman zehirleri o kadar etkilidir ki çoğu zaman akrep sokması sonucu insanlar 6 saat içinde yaşamını yitirmektedir. Genellikle yalnız yaşamayı tercih eden akreplerin 600 civarında türü vardır.  Akrepler çoğunlukla kendilerini savunmak için saldırgan bir  karakterleri vardır. Dişi akrepler bir seferde yetmişe yakın yavru Dünya’ya getirmektedirler. Sıcak ve nemli bölgeleri mesken olarak tutan akrepler insanlarında yaşam alanına girerek yaşayabilirler. Özellikle pencere ve kapı pervazları, kırık camlardan rahatlıkla geçiş yapabilen akrepler meskenimize girdikleri andan itibaren insanlar için tehlike arz etmektedirler. Basit ilaçlamalarla hiç bir yol kat edilemeyecektir. Akabinde akrebe karşı kalkışılan bilinçsiz bir takım hareketler akrebin sizi sokmasına neden olabilir. Bu nedenle profesyonel böcek ilaçlama firmaları ile çalışma yapılmalıdır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir