Pınarbaşı Böcek İlaçlama

Her mevsim yaşam alanlarımızda haşere ve fareleri görmek mümkündür. Fakat yaz aylarının gelmesiyle böcek ve kemirgen grupları daha yoğun üreme dönemine girerek tehlikeli olmaktadırlar. Pınarbaşı böcek ilaçlama firması olarak, her mevsim kesintisiz ilaçlama hizmetimiz devam etmektedir.

Dişi bir hamam böceğinin bir yıl süren ömründe 30.000 adet yavru yaptığını biliyor muydunuz? Hızla üreyen haşere türlerine karşı mutlaka önlem alınmalıdır. Aksi takdirde bu haşereler yavrularıyla tüm ortamı etkisi altına alacaklardır.

Hızla üreyerek çoğalan haşere türleri;

  • Hamam böceği
  • Karınca
  • Sivrisinek
  • Alman hamam böceği
  • Bit
  • Tahtakurusu
  • Kalorifer böceği
  • Tahtakurdu
  • Pire
  • Kene

Yaşam alanlarımızda yer alarak büyük rahatsızlık veren haşere ve kemirgenlerden kesin çözümlerle kurtulmanın en doğru adresi profesyonel ilaçlama firmalarıdır. Eğer, önlem alınmadığı zaman bu böcekler günlük yaşamı olumsuz yönde etkileyecektir. Kişiyi, fizyolojik ve psikolojik olarak etkileyen bu haşereler cilt hastalıkları, sıtma, tifüs, veba, cüzzam, dizanteri, verem, astım vb hastalıklarla tehdit etmektedir.

İş yerlerinin, okulların, evlerin, parkların, bahçelerin düzenli olarak her mevsim öncesi ilaçlanması sağlıklı olacaktır. Özellikle yaz aylarında çoğalarak tehlikeli duruma gelen böceklerden korunmanın yolu kesin çözüm uygulayan ilaç firmalarına başvurmanızdan geçer. Başvuracağınız firmada kullanılan ilaçların yasal mevzuata uygun olup olmadığını kontrol ederek bu konuda bilgilenmeniz doğru olacaktır. Güvenilir firmalarda kullanılan ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylı olan ilaçları kullanmaktadırlar.

Pınarbaşı böcek ilaçlama firması olarak günün 24 saati kesintisiz ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Firmamız bünyesinde görev alan tüm personellerimiz alanında uzaman kişilerdir. Firmamız daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Pınarbaşı böcek ilaçlama sevisi Sağlık Bakanlığı’ndan gereken tüm onaylara sahip bir firmadır. Gerçekleştirmiş olduğumuz ilaçlama uygulamalarından sonra size gerekli resmi evraklar yetkili kişiler tarafından teslim edilmektedir.

Sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama ve fare istasyonlarını kullanarak ilaçlama uygulamalarımızı profesyonelce gerçekleştirmekteyiz. İlaçlama yöntemleri ortamda var olan haşere türüne ve ilaçlama yapılacak mekanın durumuna göre belirlenmektedir.

Pınarbaşı böcek ilaçlama firmasından destek almak istediğiniz takdirde 7/24 müşteri temsilcilerimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz tarih ve saatte uzman ekiplerimiz gelerek haşere ve kemirgenlere karşı ilaçlama uygulamasını gerçekleştirecektir.

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir