Karataş Böcek İlaçlama

Karataş bölgesinde oluşan tüm haşere ve fare sorunlarıyla Karataş böcek ilaçlama servisi olarak ilgilenmekteyiz. Karataş böcek ilaçlama servisi olarak, Karataş civarında yer alan tüm bölgelere böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır.

HANGİ ALANLARDA İLAÇLAMA YAPILIR?

Karataş böcek ilaçlama firması olarak, böcek ve farelerin girebileceği veya yuva oluşturduğu tüm bölgelerde ilaçlama çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İlaçlama yöntemlerimiz;

  • Sıvı ilaçlama,
  • Kokulu ilaçlama,
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama

Böcek ve farelerden insanlara; sıtma, humma, veba, verem, cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlar tifüs, grip, dizanteri gibi önemli hastalıklar geçmektedir. Önemsenmeyip ilaçlama yapılmadığı takdirde bu hastalıklar zamanla bağışıklık sistemini zayıf bir duruma düşürerek ölümlere dahi neden olabilecek hastalıklardır.

HAŞERE TÜRLERİ EVCİL HAYVANLARIMIZA ZARAR VERİR Mİ?

Haşerelerin vermiş olduğu zararlar evcil hayvanlarımızı da etkilemektedir. Kene, pire gibi haşere grupları evcil hayvanların tüy, kulak arkası gibi bölgelerine gizlenerek yumurtalarını bırakırlar. Bu zararlı canlılar evcil hayvanların kanını emerek beslenirler. Taşıdıkları virüsleri evcil hayvanlara bulaştırarak ölmelerine sebebiyet verebilirler. Bu gibi durumlarda, yaşam alanlarınızı mutlaka ilaçlanmalıdır.

Bu haşereler taşıdıkları virüsleri hayvanlardan insanlara da bulaştırarak ciddi hastalıklara neden olurlar. Pirelerin iğneleri çengelli olduğu tutunduğu anda ısırdıkları bölgeyi emerek daha sonra kaşınmasına neden olurlar. Pireler çekirgeler gibi zıpladıkları için yakalanmaları zordur. Pireler parke altlarına, halı ve kilim altına ve sıva çatlaklarına yumurtalarını bırakırlar.

NEDEN KARATAŞ BÖCEK İLAÇLAMA?

  • Cumhuriyet böcek ilaçlama şirketi olarak önceliğimiz insan ve çevre sağlığını koruyarak faaliyetlerimizi sürdürmektir.
  • Böcek ve farelere karşı kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığı’ndan onaylıdır. Kullanılan ilaçların insan sağlığına herhangi bir zararı yoktur.
  • Uzman personelimiz İlaçlama yapılacak alanda gerekli incelemeleri yaptıktan sonra ilaçlama konusunda gerekli bilgileri size aktarmaktadır.
  •  Kullanmış olduğumuz tüm ilaçlar haşere ve fare türlerine özel olarak belirlenmektedir.
  •  Şirketimizde görev alan herkes alanında uzman kişilerdir.
  •  Şirketimiz sizlere kesintisiz hizmet sunabilmek adına 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

 

 

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir