İlaçlama Servisi

İlaçlama servisi acil durumlarınız için, pratik ve hızlı bir şekilde çevrenizde size ve sevdiklerinize zarar veren haşere türlerini güvenle kontrol altına alınmaktadır.

Firmamızın İstanbul merkez olmak üzere İzmir ve Kocaelin’de de merkez şubeleri mevcuttur. İstanbul’un her ilçesinde ve tüm semtlerinde şubeleri olan firmamız için ilaçlama servisleri bir ihtiyaçtan ötürü ortaya çıkmıştır. Gece yarısı ve kapınızı açık unutmuşsunuz. İçeriye lağım faresi veya usulca bir yılanın sürünerek içeri girdiğiniz ve gözden kaybolduğunu düşünün. Şimdi bu noktada yılanın ve lağım faresinin ne kadar tehlikeli olduğunu biliyoruz. Lağım faresinin morfin özelliğinin olduğunu bir canlının daha çok yüzünü, kulağını ve burnunu yiyen bu kemirgen türü, özellikle uykuda saldırıya geçer.

Evinize girdiğini düşündüğünüzde uykularınızın kaçacağını biliyorsunuz. İşte tam da bu noktada ilaçlama servisine ihtiyacınız vardır. Semtinizde bir ilaçlama servisinin varlığı içinizi ferah tutmaya yetecektir. İçeriye usulca sokulan yılan zehirli ve tehlikelidir. Yılanların insanları soktuğu ve zehirli olduğu herkesçe bilinmektedir. Evinizde özellikle bebek ve yaşlıların olması durumunda yılan ısırığına karşı alınacak önlem ve bir gecikme çok pahalıya patlayabilir.

İlaçlama Servisinin Hizmetleri Nelerdir?

  • İlaçlama servisi 7/24 hizmet anlayışı ile zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınmasını sağlamaktadır.
  • İlaçlama servisi kapalı ve açık mekanlarda hizmet vermektedir.
  • İlaçlama servisi, sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve Fare istasyonu uygulama yöntemleri ile haşereleri sorunsuzca kontrol altına almaktadır.
  • İlaçlama servisinin tüm çalışanları ilaçlama öncesi ve sonrasında hizmetlerini esirgememektedir.
  • Güler yüzlü davranarak müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır.

İlaçlama servisinin sahip olduğu ve olacağı önemli kriterler bulunmaktadır. Bu kriterlerin başında ruhsat ve izinlere sahip olma durumu vardır. Bunun yanında Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlara sahip olmalıdır. TSE kalite standartlarına uygun olması gerekmektedir. Yapacağı ilaçlama sonrasında leke ve iz bırakmadan, doğa ve çevre dostu ilaçlar kullanarak katkıda bulunmalıdır.

Sağlıklı bir hayat için, yaşam alanlarınızı temiz ve hijyenik bir hale getirmek için, yılın belli dönemlerinde periyodik olarak haşere ilaçlama uygulamalarını yapınız. İlaçlama sizi zararlı canlı türlerinden korur. Hastalıklardan ve ölümcül zehirlere karşı sizi galip kılar.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir