Gemi İlaçlama

Gemi İlaçlama, İzmir İlaçlama firması bünyesinde gerçekleştirmekte olduğumuz profesyonel ilaçlama hizmetlerinden biridir. Gemi, vapur, özel yat ve teknelerde meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerin ortadan kaldırılması için özel ilaçlama yöntemleri geliştirmiş olan İzmir İlaçlama firması, 7/24 faaliyet göstermektedir.

Gemi İlaçlama Neden Gereklidir?

Gemiler, özel yatlar, tekneler ve vapurlar, yük taşımacılığında ve ulaşımda kullanılan, insanların yoğunlukla bulunduğu araçlardır. Bu araçlar, dışarıdan giren her türlü eşya, yük, insan aracılığıyla çeşitli haşere ve kemirgen istilasına uğrayabilecek araçlardır. Haşere ve kemirgenler hızlı üreme yapılarıyla bu alanlara kısa bir sürede yayılarak problem haline gelebilmektedir. Etrafa yaymış oldukları bakteri ve mikroplarla birlikte diğer canlıların sağlıkları üzerinde tehlike unsuru oluşturmakta ve bu tehlike ciddi boyutlara taşınabilmektedir.

Bu tehlikelerin ortadan kaldırılması ve oluşabilecek sağlık problemlerini de önlemek amacıyla gemi ilaçlamanın önemi oldukça büyüktür. Bu nedenle bu alanlarda yaşanan haşere ve kemirgen problemlerinin önüne geçmek için çok fazla zaman kaybetmeden bir gemi ilaçlama firmasından destek alınması gerekmektedir. İzmir İlaçlama firması olarak, gemi ilaçlama, vapur ilaçlama, yat ve tekne ilaçlama alanlarında hizmet göstermekte olan profesyonel bir ilaçlama firmasıdır. Hizmetlerimizden dilediğiniz gün ve saat faydalanabilir, haşere ve kemirgen problemlerinden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Güvenilir Gemi İlaçlama

İzmir İlaçlama firması olarak, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ve tecrübeli ilaçlama kadromuzla birlikte güvenilir gemi ilaçlama hizmetleri sunmaktayız. Firmamız, geliştirmiş oldukları etkili ilaçlama yöntemleri ile gemi ve vapurlarda meydana gelen haşere problemlerinin kısa sürede önüne geçmekte ve oluşabilecek tehlikeli durumları ortadan kaldırmaktadır.

Gemi ilaçlamalarında firmamızın genellikle tercih etmekte olduğu ilaçlama yöntemi, kokusuz ilaçlama yöntemleridir. Çünkü kokulu ilaçlamalar, gemilerin alt taraflarında bulunan camsız alanlarda havasızlık nedeniyle tehlike oluşturabilmektedir. Sıvı ilaçlama yöntemleri, jel ilaçlamalar ve fare istasyonları bu alanlarda meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerinin ortadan kaldırılması için oldukça etkili yöntemlerdir. Uzman ilaçlama kadromuz, teknik cihazlarıyla uygulamış olduğu bu yöntemlerle, kısa sürede kalıcı sonuca ulaşmaktadır.

Gemi İlaçlama Fiyatları

Gemi İlaçlama Fiyatları, ilaçlama yapılan gemi, vapur, tene ve yatların metrekare hesabından genişliği ve kullanılan ilaç miktarı göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. İzmir İlaçlama firması bünyesinde ekonomik gemi ilaçlama fiyatları ile gerçekleştirilmekte olan gemi ilaçlama hizmetlerimizden 7 gün 24 saat faydalanabilir, müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla randevu oluşturabilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir