Foça Böcek İlaçlama

Foça Böcek İlaçlama Türkiye’nin 3. büyük ilinin hem yaşam hem de tatil merkezlerinden biri olan Foça’da hizmet vermektedir. İzmir’in Foça ilçesi şehrin kuzeybatısında yer alan bir sahil ilçesidir. Upuzun bir sahil şeridi vardır. Kent ilk kez Antik Çağ’da bir İyon yerleşim merkezi olarak ortaya çıktığında civar denizde yaşayan fok balıklarından dolayı “Phokaia” ismini almıştır. Bu sözcük günümüze ise Foça olarak gelmiştir. 1989 yılından bu yana yapılmakta olan kazılarda İzmir karayolu üzerinde Pers Mezar anıtı kent içindeki Athena Tapınağı ortaya çıkarılan önemli yapılardan sadece bir kaçıdır. Pers mezar anıtının çevre düzenlemesi belediye tarafından yapılarak turizme kazandırılmıştır. Kent içindeki yel değirmenleri, Kybele kutsal alanı, Şeytan Hamamı gezilmesi gereken yerlerden bazılarıdır. Bu kazılar sırasında topaktan çok fazla sayıda canlı haşere, haşere yumurtası, haşere larvası ortaya çıkmış ve Foça’da hayatı olumsuz yönde etkilemeye başlamıştır. Foça Böcek İlaçlama yaşanan bu tarz sıkıntı ve şikâyetler çerçevesinde Foça’da yaşamakta olan vatandaşların imdadına yetişmektedir.

Foça Böcek İlaçlama Firmaları

Foça Böcek İlaçlama Firmaları bugün Foça’daki ilaçlama hizmeti konusunda yeterli olamamaktadır. Foça Böcek İlaçlama bu konuyla ilgili açığı hızlı bir şekilde fark ederek ihtiyaca uygun, kaliteli, envai çeşit böcek, haşere konusunda uzman bir ekiple hizmet vermektedir. İlgili bakanlıklardan gerekli onayları alan firma 7/24 hizmet vermekte olup Foça’nın Bağarası, Yenifoça, Gerenköy gibi tüm önemli semt, mahalle, köy ve tatil beldelerine ekip gönderebilmektedir. Çünkü insanların yaşam alanında böceklerin ve haşere türlerinin yeri yoktur. Koloni halinde yaşayan böcekler bu yüzden çok hızlı üreyerek çoğalabilirler. Üreyen bu tür böcekler kapalı ortamların en küçük ve tenha köşelerine yerleştikleri için mutlaka yetkili firma yardımı alınması gerekir.

Foça Böcek İlaçlama Fiyatları

Foça Böcek İlaçlama Fiyatları ev, ofis, işyeri, fabrika, tatil köyü, otel, motel, pansiyon, kamp alanı, plaj cafe gibi yerlere ve bu yerlerin metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Tabi ismi geçen bu yerlerde bulunan haşere miktarı, haşerenin türü, kullanılacak ilacın cinsi ve miktarı büyük ölçüde fiyata etki eden faktörler arasındadır. Kullanılacak ilaçların bakanlık ve bir mühendis tarafından onaylanması bir zorunluluktur. Böcek ve haşere grupları insan sağlığını olumsuz etkilemektedir. Aynı zamanda da bir çok bulaşıcı hastalığa da davetiye çıkarmaktadırlar.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir