Eşrefpaşa Böcek İlaçlama

Eşrefpaşa böcek ilaçlama servisi, kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Açık ve kapalı tüm alanlarda karşınıza çıkabilecek her haşere ve fare türüne karşı ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır.

BÖCEK VE FARELERDEN İNSANLARA HASTALIK GEÇER Mİ?

Böcek ve fareler birçok mikrop ve virüsün taşıyıcılığını yaparak insanlara hastalık bulaştırırlar. Geçmiş zamanlarda çok sayıda insan böcek ve farelerden geçen salgın hastalıklar sebebiyle yaşamını yitirmiştir. Böcek ve farelerden insanlara geçen başlıca hastalık türleri;

Verem, bağırsak hastalıkları, veba, humma, sıtma, tifüs, parazitsel hastalıklar, cilt hastalıkları…

KOKULU VE KOKUSUZ İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ NELERDİR?

Kokulu ilaçlama, tekniğinde kullanılan haşere ilaçların kendine has bir kokusu vardır. haşerelerin yoğun olduğu mekanlarda kokulu ilaçlama tekniği kullanılmaktadır. Kokulu ilaçlama çabuk etki gösteren güçlü ilaçlardan oluşmuştur. Kokusuz ilaçlar genellikle tüm böcek türlerine uygulanmaktadır. Kokusuz ilaçlar özel makinalar yardımıyla püskürtme tekniğiyle uygulanmaktadır

Eşrefpaşa böcek ilaçlama şirketi olarak kokulu, kokusuz, sıvı ve jel ilaçlama tekniklerini uzman kadromuz eşliğinde gerçekleştirmekteyiz. İlaçlama tekniklerinde kullanmış olduğumuz ürünlerin tümü Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olup insan ve çevre sağlığına bir zararı dokunmamaktadır.

Kokusuz ilaçlama, tekniği sayesinde yaşam alanlarınızı uzun süre terk etmenize gerek kalmadan ilaçlama uygulamaları gerçekleşir. Böcek sorunlarının yaşandığı okul, restoran, fabrika ev gibi mekanlarda kokusuz ilaçlama yöntemi sıklıkla uygulanmaktadır. Kokusuz ilaçların içinde yer alan özel bileşenlerin insan çevre sağlığına herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.Kokusuz ilaçlama sayesinde ilaçlama yapılacak alan boşaltılmadan böcek ve farelerden kurtulmak mümkündür.

Böcek ve farelerin verdiği zararlardan korunmak için Eşrefpaşa böcek ilaçlama şirketinden ilaçlama hizmeti almanız yeterli olacaktır. Günün 24 saati hizmet veren müşteri temsilcilerimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir