Cumhuriyet Böcek İlaçlama

Cumhuriyet böcek ilaçlama servisi insan sağlığını korumayı kendine ilke edinen bir firmadır. Sağlığımızı ve yaşam alanlarımızı tehdit eden tüm böcek, haşere ve kemirgenlerden kurtulmak için ilaçlama yapan firmalardan yardım almak bu canlılarla mücadelede ilk adımdır.

Bu zararlı canlılar çok hızlı ve çok sayıda çoğalan canlılardır. Görüldükleri alanda hızla mikrop yayıp tehlikeli hastalıkların yayılmasına sebep olabilirler.

Bireysel uygulamalarla bu canlılardan kurtulmak pek mümkün değildir. Sizler için sadece zaman kaybıdır. Böylesi durumlarda vakit kaybetmeden alanında uzman ilaçlama firmalarından yardım almak gerekir.

İzmir’de böcek ilaçlama faaliyetlerinde kendi markasını oluşturmuş öncü bir isimdir. Yaz mevsimi sıcaklıklarla beraber haşereleri de kendiyle getirdi. Nemli ve sıcak yerlerde hızlı bir şekilde üreyen haşereler bulunduğu ortamda hayatın akışını değiştirebiliyor. Örneğin iş yerinizde böyle bir sorunla karşılaştıysanız geliştirilmiş özel ilaçlama formülleriyle, hem işlerinizi aksatmamış hem de uygun ödeme koşullarıyla işçilerinizin sağlığının bozulmasına izin vermemiş olursunuz.

Haşerelerden Nasıl Kurtulabilirim ?

Böceklerden kurtulmak için uygulanan her ilaçlama tekniği başarılı sonuç vermeyebilir. Çünkü öncelikle haşere türünün tespit edilmesi gerekir. Doğru tespitten sonra haşereye etki edebilecek ilaçlama yapılır. Ancak bu şekilde kalıcı sonuçlar alınabilir.

Bu canlılardan kurtulmak için böyle yapılmazsa, ilaçlamalar hiçbir netice vermeyecek haşereler kısa sürede çoğalacaktır.

Cumhuriyet böcek ilaçlama servisimiz uzman ve tecrübeli ekiple hizmet sunmaktadır. Kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylanmış ilaçlardır. İnsana ver çevreye hiçbir zararı bulunmamaktadır. Bu ilaçlar ziraat ve kimya mühendislerimizin kontrolünde hazırlanmaktadır.

Böcek İlaçlama Şirketiyle Çalışmadan Önce;

–          İlaçlama Şirketinin Sağlık Bakanlığı’ndan onay alıp almadığına mutlaka bakmanız gerekir.

–          İlaçlama şirketini ruhsat, izin belgesi ve bütün yasal prosedürleri yerine getirdiğinden mutlaka emin olun.

–          İlaçlama şirketinden gelen elemanın hijyen koşullarına ne kadar önem verdiğine, elemanın üzerindeki çalışma eşyalarına kadar bütün ayrıntıları inceleyin.

–          İlaç Şirketinin kullandığı bütün alet ve edebatlarının, Türk Standartları Enstitüsüne uygun olup olmadığını mutalaka kontrol edin.

Cumhuriyet ilaçlama servisi çalışma ruhsatına sahip bir firmadır. Yaptığımız tüm ilaçlama uygulamaları yasaldır.

İlaçlama yapan ekiplerimiz sizlere yapılan çalışmanın belgesini ilaçlama işleminden sonra takdim etmektedir.

İlaçlama konusunda en iyi hizmet almak için çağrı merkezi çalışanlarımızdan bizlere ulaşabilir, ilaçlama ile ilgili her türlü bilgi alabilirsiniz.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir