Çamdibi Böcek İlaçlama

Her dönem yaşam alanlarımızda var olan böcek ve fare türleri özellikle yaz aylarının gelmesiyle yoğunlaşmaktadır.Çamdibi böcek ilaçlama servisi sayesinde kısa sürede haşere problemlerinizden kurtulmanız mümkündür.

Sadece 24 saat içinde bir böceğin milyonlarca yumurta bıraktığını biliyor muydunuz? Kalorifer böceği bir senelik ömründe yılda yaklaşık olarak 30.000 yavru yapar. Pireler ise haftada yaklaşık 2,000 yavru yapmaktadır.

Hızla üreyerek çoğalan böcek türleri;

  • Kene
  • Karınca
  • Tahtakurusu
  • Alman hamam böceği
  • Bit
  • Hamam böceği
  • Kalorifer böceği
  • Pire
  • Tahtakurdu
  • Sivrisinek

Hızla çoğalarak üreyen bu canlılara karşı önlem alınmadığı takdirde kısa sürede yaşam alanlarınızı yavrularıyla birlikte saracaklardır. Bulundukları ortamı sağlıksız kılan haşere ve kemirgen grupları için profesyonel destek almak en doğru çözüm yoludur. Böcek ve haşerelerden insanlara çeşitli hastalıklar bulaşmaktadır. Haşere ve kemirgenlerden insanlara geçen başlıca hastalık türleri; veba, humma, sıtma, dizanteri, alerjik reaksiyonlar, bağırsak hastalıkları, parazitsel hastalıklar, beyin iltihapları, cilt hastalıkları gibi bir çok hastalığa neden olurlar. Bu hastalıklar zamanla bağışıklık sistemini bozarak hayati tehlike oluştururlar. Bu nedenle düzenli olarak ilaçlamanın yapılması gerekmektedir. Böcekler en çok bebeklere ve çocuklara zarar vermektedirler.

Çamdibi Böcek İlaçlama 7/24 saat sizlere uzman ekiple birlikte hizmet sunmaktadır. İlaçlama işlemi kokulu, kokusuz, sıvı ve jel şeklinde yapılmaktadır. Kapalı mekanlarda genelde kokusuz açık alanlarda ise kokulu ilaçlar kullanılmaktadır.

Böceklerin sıkça bulunduğu yerler kırsal kesimler, bahçelerdir. Bahçelerden gelen böcekler rahatlıkla evlere girebilirler. Bu nedenle evlerde açıkta yiyecek ve çöp bırakılmaması gerekir. Böceklerin en sevdiği yerlerde bulunan yiyecek kırıntıları ve çöplük alanlardır.

Çamdibi  böcek ilaçlama firması olarak, haşere ve kemirgen türüne göre kimya mühendislerimiz tarafından özel olarak üretilen ilaçları kullanmaktayız. Böylelikle haşere ve kemirgen grupları kısa zamanda etkisiz hale gelerek yok olurlar.

Çamdibi  böcek ilaçlama firması olarak önceliğim kaliteli ve güvenli ilaçlama hizmetini sunarak sizleri sağlıklı ortamlara kavuşturmaktır. İlaçlama uygulamalarımız uzman kadromuz tarafından size uygun gün ve saatte yapılmaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafında gerekli tüm belgelere sahip ve onaylı bir firmayız.

Çamdibi  böcek ilaçlama şirketinden hizmet almak istediğiniz vakit bizi aramanız yeterli olacaktır.7/24 hizmet sunan müşteri temsilcilerimize ulaşarak merak ettiklerinizi öğrenebilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir