Bornova Böcek İlaçlama

Bornova Böcek İlaçlama servisi olarak İzmir’in en bilinen gözde ilçelerinden biri olan Bornova’da kesin çözüm garantisi ile ekonomik fiyatlara ilaçlama hizmeti verilmektedir. Nüfusun yoğun olduğu ilçelerden biri olan Bornova hem şehir içinde hem de şehrin dışında kalan kırsal kesimde hizmetlerine ihtiyaç vardır. Bu aşamada ister ev/ofis ister bağ/bahçe/tarla olsun her türlü yere hizmet veren Bornova Böcek İlaçlama firmaları sizlere istediğiniz her an yardıma hazırlar. Oldukça hassas olan ilaçlama konusu dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

Bornova Böcek İlaçlama Firmaları

Bornova Böcek İlaçlama Firmaları Bornova’nın Altındağ, Işıkkent, Çamdibi, Özkanlar ve Pınarbaşı semtleri başta olmak üzere en icra köşelerdeki köy, belde vs her yerde her ortamda hizmet vermektedirler. Bornova Böcek İlaçlama yapacak olan bu firmaların kaliteli ve uzman bir kadroyla çalışma yaptıklarına dikkat edilmelidir. Haşerelere dair ilaçlama yapan pek çok firma bu işe çok hakim olmamakla birlikte bir çoğu bu konu için gerekli evraklara sahip değildir. İzmir Bornova’da tercih edebileceğiniz çok sayıda böcek ilaçlama firması bulunmaktadır. Ancak bahsettiğimiz gibi ilaçlama konusunda bu ilaçlama firmalarının hem Sağlık Bakanlığı hem de zirai ilaç yapıldığı yerlerde Tarım Bakanlığı’ndan onay alıp almadığı iyi bilinmelidir.

Bornova’daki Böcek Türleri

Bornova’daki Böcek Türleri Bornova’nın yeşiline, doğal güzelliğine zarar vermektedir. Bornova denilince akla ilk olarak yeşili, bamyası, domatesi, nar bahçeleri ve piknik alanlarıyla gelmektedir. Sondan başlayacak olursak eğer piknik ve mesire alanları özellikle yaz dönemlerinde halkın yoğun ilgisiyle karşılaşmaktadır. Ancak bu mesire yerlerini insanlar dışında başka canlılarda ziyaret etmektedirler. En çok yaz aylarında görülen kene vakaları bunun en tipik örneğidir. Kene ısırığı ve kenenin bulaştırdığı birçok hastalık vardır. Bunlardan en önemlisi Kırım Kongo Kanamalı Ateşidir. Bu hastalıktan dolayı sadece Bornova’da değil Türkiye genelinde yüzlerce vatandaşımız hayatını kaybetmiştir.

Aynı zamanda uçsuz bucaksız domates ve bamya tarlalarını görebileceğiniz Bornova’da özellikle tarlalara ve ekinlere zarar veren fare, danaburnu, salyangoz, çekirge, ağaç kurdu, tarla kurdu, kırkayak, yaban arısı, yılan gibi pek çok haşere bulunmaktadır. Bu tip haşereler tarlayla uğraşan üreticilere büyük maddi zararlar vermektedir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir